DyD Mu Online forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Best mu online server
 
SatursLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 Velos but GM

Go down 
AutorsZiņojums
ervinus1
Viesis




Velos but GM Empty
PostTēma: Velos but GM   Velos but GM I_icon_minitimeTrešdiena Janvāris 14, 2009 11:21 am

1. Ka tevi sauc ? ~ Ervīns
2. Cik tev gadu ? ~ 18
3. Kadel veelies GM's tiesibas ? (vismaz 2 iemesli ) Velos buut GM jo welos lai tie speletaji kuri spele mu waretu prunat ar gm par kadam problem un es censtos palidzet =]
lai veidodu questus =]
4. Kadel mums tev dot GM's tiesibas ? (vismaz 2 iemesli ) Man liekas ka es waretu jums palidzet =] turklat ir laby ka ir wairaki gm =] Admins newar wisu padarit viens pacs un admins newar spelet mu visudienakty =]
5. Pastasti par sevi . Es esmu tads kur6 velas palidzet
6. Zini Gm's komandas ?? Zinu/Nezinu ZINUS =]
7. Kādas valodas tu maki ? latvie6u krievu
8. Tavs chara NIKS ? ervinus118
9. Pēc tavam domam ka tu vari mums palidzet serveri ? Es domaju ka es warrtu palidzet ar organizacijam =]
Atpakaļ uz augšu Go down
vlagila
Viesis




Velos but GM Empty
PostTēma: Velos but GM   Velos but GM I_icon_minitimePiektdiena Februāris 13, 2009 7:55 am

1.Mani sauc Vladislavs.
2.Man ir 12 gadi.
3.Es velos GM`s tiesibas lai palidzetu citiem Dyd mu speletajiem Very Happy Es velos taisit dazadus quest Smile Es gribu pasargat serveri no CHARIEM kuri runa tados vardos kados runat nevar.
4.Tapec ka es varu palidzet citiem chariem atistities un palidzet viniem dazadas problemas Surprised Ir labi kad ir vairak GM ,jo citiem chariem tas patik un viniem ir vajadziga palidziba,viniem
patik kad Gm riko Quest.Es Questos butu uzmanigs lai neviens nesmaucas.
5.Es esmu draudzigs,izpalidzigs,gudrs un labsirdigs.
6.Zinu Cool
7.Es maku latviesu,krievu,un anglu valodu.
8.NaRuTo2
9.Es domaju ka es varu palidzet ar dazadam organizacijam un izpalidzet citem.Es busu nedaudz launs ar chariem kuri neprot uzvesties! Shocked
Atpakaļ uz augšu Go down
Tarpins

Tarpins


Number of posts : 20
Join date : 08.02.09
Age : 30
Dzīvesvieta : Riga

Velos but GM Empty
PostTēma: Re: Velos but GM   Velos but GM I_icon_minitimePiektdiena Februāris 13, 2009 8:33 am

GM vaira nepienem un nepienems kadu laiku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Lasat jaunumus sakuma zai**l!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://unreall.org
Sponsored content





Velos but GM Empty
PostTēma: Re: Velos but GM   Velos but GM I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Velos but GM
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
DyD Mu Online forum :: DyD Mu Online :: Pieteikumi uz GM-
Pāriet uz: