DyD Mu Online forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Best mu online server
 
SatursLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 Gm Pieteikum

Go down 
AutorsZiņojums
CagucT




Number of posts : 1
Join date : 03.11.08
Age : 30

Gm Pieteikum Empty
PostTēma: Gm Pieteikum   Gm Pieteikum I_icon_minitimePirmdiena Novembris 03, 2008 2:28 pm

1. Ka tevi sauc ? - Tema (Artem)
2. Cik tev gadu ? - 14
3. Kadel veelies GM's tiesibas ? (vismaz 2 iemesli ) - Gribu lai shis server klutu populars kopa ar manejo un cerams mes busim draugi Smile))
4. Kadel mums tev dot GM's tiesibas ? (vismaz 2 iemesli ) - es esmu pieredzis players,daudz zinu MuOnline serveros un vispar ir pats Savs serveris vairak acc neka shita varu ielikt reklamu uz savu Webu!!!(kaut speleju MuOnline tika gandriz 2 gadus ;D)
5. Pastasti par sevi . - Nu es esmu cilveks kurs ka daudzie pusaudzi macos,speleju datoru,pastaigajos,pelnu naudu!
6. Zini Gm's komandas ?? Zinu/Nezinu - Zinu pat vairak neka Zinu!
7. Kādas valodas tu maki ? - Anglu(viduveji) Latviewu (loti labi) Krievu (izceli)
8. Tavs chara NIKS ? - CagucT ka visur Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
9. Pēc tavam domam ka tu vari mums palidzet serveri ? - atbildi varat atrast 3 un 4 jautajuma!
10. Skype - temka2
ja neticatka man ir muservers un labi saprotu MuOnline tad paprasiet Carbon vinsh speleja manu Mu!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://musystem.sytes.net
 
Gm Pieteikum
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
DyD Mu Online forum :: DyD Mu Online :: Pieteikumi uz GM-
Pāriet uz: