DyD Mu Online forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Best mu online server
 
SatursLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 GM pieteikums.

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
SpaceCollapse

SpaceCollapse


Number of posts : 3
Join date : 17.10.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Rīgas raj.

GM pieteikums. Empty
PostTēma: GM pieteikums.   GM pieteikums. I_icon_minitimePiektdiena Oktobris 17, 2008 3:02 pm

1. Alans Gensler

2. 16.

3. 1)Ļoti niez pirksti, lai palīdzētu spēlētājiem, kurus terrorizē tie saucamies Donate, un augstāka ranga spēlētāji.
2)Gribētu nest atbildību par questiem/eventiem, un par servera noteikumu ievērošanu!

4. 1)Esmu jau pieredzējis, ir gadijies būt GM MaxMu, gan MuPriuarity, un takā pieredze man ir!
2)Jo, ja Jūs piešķirsiet man GM statusu, apsolu, kad problēmas ar necenzētu uzvedību nebūs, kā arī citu veida spēlētāju pazemošana.

5. Nu jā, esmu puisis no Rīgas rajona, sāku spēlēt Mu, no 2001 gada, tad pārtraucu līdz 2007, tas notika tad, kad mans vecākais brālis zaudēja GM statusu Zhypermu, tākā pieredze ar Mu man ir, māku arī edito skinus, jebko, ko Jūs man varētu vaicāt, obligāti atradīšu atbildi, un vienmēr turu savus solijumus!(Tas par mu gaitu)
Bet tagad par no cita skatupunkta, tātad, spēlēju ģitāru jau 6. gadu, braukaju ar DH, tas ir bmx paveids tikai nedaudz lielaks un amartizēts, domāts ekstrīm nobraucienam, brīvaja laikā patīk iznesties āra un paardīt mūsu dārgo zemīti ar, kāda baika riepām, kā arī neatsakos aiziet ar draudzeni uz Vecrīgu, pārsvara esmu vienmēr On, bet es varu būt arī afk, varu teikt, kad man dators strāda no 8:00 līdz 24:00, tas takā īsumā, ja ir jautājumi, droši prasiet caur PM. Wink

6. Zinu!

7. Latviešu, Krievu, Angļu, Ukraiņu, nedaudz Baltkrievu un Vācu.

8. Vēl neesmu sācis te spēlēt, bet būs Odin.

9. Noteikti palīdzēšu ar publicēšanu, un Data failiem, to editēšanu un skinu maiņu!

Ar cieņu, Odin.
Atpakaļ uz augšu Go down
Vampire
Admin
Vampire


Number of posts : 49
Join date : 25.07.08
Age : 30
Dzīvesvieta : mērsrags

GM pieteikums. Empty
PostTēma: Re: GM pieteikums.   GM pieteikums. I_icon_minitimeSestdiena Oktobris 18, 2008 12:28 am

Numm man jau patīk REC
Atpakaļ uz augšu Go down
https://dydmuonline.latvianforum.net
SpaceCollapse

SpaceCollapse


Number of posts : 3
Join date : 17.10.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Rīgas raj.

GM pieteikums. Empty
PostTēma: Re: GM pieteikums.   GM pieteikums. I_icon_minitimeSestdiena Oktobris 18, 2008 1:31 am

Paldies!

Būs prieks ar Jums sadarboties! Rolling Eyes
Atpakaļ uz augšu Go down
Vampire
Admin
Vampire


Number of posts : 49
Join date : 25.07.08
Age : 30
Dzīvesvieta : mērsrags

GM pieteikums. Empty
PostTēma: Re: GM pieteikums.   GM pieteikums. I_icon_minitimeSestdiena Oktobris 18, 2008 3:33 am

ka var ar tevi sazinaties
Atpakaļ uz augšu Go down
https://dydmuonline.latvianforum.net
SpaceCollapse

SpaceCollapse


Number of posts : 3
Join date : 17.10.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Rīgas raj.

GM pieteikums. Empty
PostTēma: Re: GM pieteikums.   GM pieteikums. I_icon_minitimeSestdiena Oktobris 18, 2008 3:34 am

Skype, alans1992
Atpakaļ uz augšu Go down
Eguhcs
Viesis




GM pieteikums. Empty
PostTēma: REC   GM pieteikums. I_icon_minitimePirmdiena Novembris 17, 2008 7:46 am

REC
Atpakaļ uz augšu Go down
KinK




Number of posts : 2
Join date : 11.10.08

GM pieteikums. Empty
PostTēma: Re: GM pieteikums.   GM pieteikums. I_icon_minitimeCeturtdiena Novembris 20, 2008 7:55 am

Nja esu dzirdejis po tewi tur un joprojam esi tur itekmigs cilveks !!!Nez bet ja tu te butu gm vainu tu te dabotu tautu vai ari nobrucinatu serveri lai klutu labak savam mu MAXMU!!!Var but manas domas nepareizas bet ta daudzi izmanto citus mu Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://draugiem.lv
Sponsored content





GM pieteikums. Empty
PostTēma: Re: GM pieteikums.   GM pieteikums. I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
GM pieteikums.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» gm pieteikums
» GM Pieteikums
» GM PIeteikums
» GM pieteikums
» gm pieteikums

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
DyD Mu Online forum :: DyD Mu Online :: Pieteikumi uz GM-
Pāriet uz: