DyD Mu Online forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Best mu online server
 
SatursLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 Gm request gm pieteikums zajafka na gm .

Go down 
AutorsZiņojums
danonki
Viesis




Gm request gm pieteikums zajafka na gm . Empty
PostTēma: Gm request gm pieteikums zajafka na gm .   Gm request gm pieteikums zajafka na gm . I_icon_minitimePiektdiena Februāris 06, 2009 2:40 pm

1. Ka tevi sauc ?Daniels
2. Cik tev gadu ?14
3. Kadel veelies GM's tiesibas ? LAi palīdzētu serverim pieskatiitu speletajus lai nelamatos un ieverotu servera likumus Smile un lai varetu palidzet cilvekiem kam ir problemas . Un lai taisiitu evntus.
4. Kadel mums tev dot GM's tiesibas ? Zinu tris valodas visas izcili ENG , LV , RUS , jo es esmu godiigs un esmu GM cieniigs cilveks un paliidzeeshu jums ka vien speeshu un esmu ljoti apcherigs visu saprotu aatri
5. Pastasti par sevi . Nu Mu GM pieredzes man nav b, bet velos tadu iegut skype dzelzis3 , speele HeLpBk dr.lv Daniels Dzelzskalns
6. Zini Gm's komandas ?? Zinu/Nezinu Zinu , lielako dalju nu esmu lasijis par komanda un draugi ir stastijushi ka izmanntot . Smile
7. Kādas valodas tu maki ? kaa jau teicu ENG LV RUS
8. Tavs chara NIKS ? HeLpBk
9. Pēc tavam domam ka tu vari mums palidzet serveri ? Ja, un visiem speletajiem kam buus radushas problemas Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
HeLpBk
Viesis




Gm request gm pieteikums zajafka na gm . Empty
PostTēma: Re: Gm request gm pieteikums zajafka na gm .   Gm request gm pieteikums zajafka na gm . I_icon_minitimeSvētdena Februāris 08, 2009 1:02 pm

nu kads pateiks bus gm ja nee? w
Atpakaļ uz augšu Go down
Tarpins

Tarpins


Number of posts : 20
Join date : 08.02.09
Age : 30
Dzīvesvieta : Riga

Gm request gm pieteikums zajafka na gm . Empty
PostTēma: Re: Gm request gm pieteikums zajafka na gm .   Gm request gm pieteikums zajafka na gm . I_icon_minitimeSvētdena Februāris 08, 2009 1:12 pm

3. Kadel veelies GM's tiesibas ? LAi palīdzētu serverim pieskatiitu speletajus lai nelamatos un ieverotu servera likumus Smile un lai varetu palidzet cilvekiem kam ir problemas . Un lai taisiitu evntus.


ir jau mby pec manam domam pietiekami cilveki kas pieskata Very Happy
un regule Very Happy

neesu tevi gandriz redzejis serveri hok es speleju 2 dienu Very Happy kur tu esi ? Very Happy

komandas: zinu/nezinu nepietiek aizej iemacies Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://unreall.org
Sponsored content





Gm request gm pieteikums zajafka na gm . Empty
PostTēma: Re: Gm request gm pieteikums zajafka na gm .   Gm request gm pieteikums zajafka na gm . I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Gm request gm pieteikums zajafka na gm .
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» GM pieteikums
» gm pieteikums
» GM pieteikums
» GM pieteikums
» Pieteikums

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
DyD Mu Online forum :: DyD Mu Online :: Pieteikumi uz GM-
Pāriet uz: