DyD Mu Online forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Best mu online server
 
SatursLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 Black List

Go down 
AutorsZiņojums
ShedoW

ShedoW


Number of posts : 7
Join date : 27.01.09
Age : 31
Dzīvesvieta : Riiga

Black List Empty
PostTēma: Black List   Black List I_icon_minitimeCeturtdiena Janvāris 29, 2009 7:59 am

Es doomaaju ka buutu labi ja web lapaa buutu BlackList kur var apstities kursh 4arsh ir nobanoods, kaadeelj,kursh GM, no kura liidz kuram datumam un protams screen.

Smile Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
admin
Viesis




Black List Empty
PostTēma: Re: Black List   Black List I_icon_minitimePiektdiena Janvāris 30, 2009 4:33 am

Ei dirst kropli stulbais tu maukas beern debiils esi kropli stulbais pisies ar savu kuces deelu ideju es tagad piwu tavu muteri tu maukas deel stulbais 4ista pustjaats kunjas beernelis nahuj kroplis nospraagsti maukas beern ej un atiisties nahuj kropli tu pats saproti cik ideja ir debiila piizdas beern lohs lohs lohs lohs lohs es veel piwu tavu muteri tu kropli
Atpakaļ uz augšu Go down
Admin DY
Viesis




Black List Empty
PostTēma: Re: Black List   Black List I_icon_minitimePiektdiena Janvāris 30, 2009 5:33 am

Tas nav manis rakstīts!~Tas Ka kads šet izlādēja savas emocijas uzdodomies par mani! Very Happy:D:D

Varbūt Cilvēkma grūti dzīvē gājis nav bijis tēva..... un māte vinju no tīņa gadiem sexsuāli izmantojusi vai varbūt tēvs... Very Happy XD ! Nu nezinu nemāku spriest - katrā zinjā tikai viņš pats zina kas ar vinju un kāpēc nav iemācijies sabiedribas normas! Ta nodrukāt rupjības jau var tikai mežonis kam valodas vietā izskan rēcieni vai kas tāds.. n u mēs šoreiz to izlasijām no viņa pirmajām uzraktītajām rindām... XD XD XD XD
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Black List Empty
PostTēma: Re: Black List   Black List I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Black List
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
DyD Mu Online forum :: DyD Mu Online :: Ieteikumi/Advices-
Pāriet uz: