DyD Mu Online forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Best mu online server
 
SatursLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 Mans pieteikums uz GM! :)

Go down 
AutorsZiņojums
Extazy




Number of posts : 1
Join date : 01.01.09

Mans pieteikums uz GM! :) Empty
PostTēma: Mans pieteikums uz GM! :)   Mans pieteikums uz GM! :) I_icon_minitimePirmdiena Janvāris 26, 2009 4:26 am

1.Mani sauc Andrejs
2.14 bus
3.Es velos tik pa GM tapec ka,GM riko quetus,leik banus Very Happy,ir peikluve uz itemiem Very Happy un protams paldizet serverim atistities Smile
3.Tapec ak velos paldizet shim serverim atistities un lai te stasta ka shini serveri baig forshi GM un Admins Smile
4.Tapec ka es domaju ka no manim sanaks labs GM un shis serveris noteikt bus peiprasitaks Smile
5.Nu es dzivoju Jurmala, man ir samera meirigs raksturs,esu zeens Very Happy Smile ...
6. zinu.
7.Latvieshu.Kreivu, un daleji Anglu.
8.KorewoK
9. Es serverim paldizeshu klut popularakam biezhi rikoshu quets ja vaidzes Smile un ta visss aiies Smile.
Lab uz redziti.! Smile scratch
Atpakaļ uz augšu Go down
admin
Viesis




Mans pieteikums uz GM! :) Empty
PostTēma: Re: Mans pieteikums uz GM! :)   Mans pieteikums uz GM! :) I_icon_minitimePirmdiena Janvāris 26, 2009 9:07 am

Pirmmārt - iemācies rakstīt!
Otrkārt - Par GM pieteikumiem- Citus ierakstus nelasiji?? NERAKSTĪT PIETEIKUMUS GM - NEDODU TA PAT VIEN!!!!!!!!!
Daru to pēc savas izvēles!

GM netiek pārdots! ATCERATIES KA TĀ BŪS KĀDU LAIKU !!!!!!!!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
vlagila
Viesis




Mans pieteikums uz GM! :) Empty
PostTēma: Mans pieteikums uz GM! : )   Mans pieteikums uz GM! :) I_icon_minitimePiektdiena Februāris 13, 2009 7:22 am

pale Sleep queen study Wink Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Mans pieteikums uz GM! :) Empty
PostTēma: Re: Mans pieteikums uz GM! :)   Mans pieteikums uz GM! :) I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Mans pieteikums uz GM! :)
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» GM pieteikums
» GM PIeteikums
» GM pieteikums
» gm pieteikums
» GM pieteikums

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
DyD Mu Online forum :: DyD Mu Online :: Pieteikumi uz GM-
Pāriet uz: