DyD Mu Online forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Best mu online server
 
SatursLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 man pazuda zobens (exe arch +13+luck+2%attack+mana

Go down 
AutorsZiņojums
kefirs
Viesis




man pazuda zobens (exe arch +13+luck+2%attack+mana Empty
PostTēma: man pazuda zobens (exe arch +13+luck+2%attack+mana   man pazuda zobens (exe arch +13+luck+2%attack+mana I_icon_minitimeSvētdena Janvāris 11, 2009 2:31 pm

Kad es biju arena kur kads lietotajs bija pieteicis pk karu uz jautribu man pazuda virsraksta minetais zobens ar tiem statiem zobens man bija ljoti dargs delj vinja optioniem ka ari tas ir mans iecienitakais zobens tapec es ludzu tevi administrator ja iespejams izlabo sho bugu un atgriez man manu zobenu visi gm atsakas palidzet jo vismaz pec maniem uzskatiem vinjiem ir vienalga
esmu meginajis char swich lai atkal vinjs paraditos bet tas nenotiek un zobens neparadas tapec ljoti ludzu izradi inicjativu un palidzi pezpalidzigam.
ja tomer sadoma palidzet man mu niks; kefirs
Atpakaļ uz augšu Go down
Admins
Viesis




man pazuda zobens (exe arch +13+luck+2%attack+mana Empty
PostTēma: Re: man pazuda zobens (exe arch +13+luck+2%attack+mana   man pazuda zobens (exe arch +13+luck+2%attack+mana I_icon_minitimePirmdiena Janvāris 19, 2009 12:31 am

Klau kefiriņ lol! Tadas lietas raxta visi un visur ceriba dabūt no adminiem vai GM kautko par velti!! manā serverī tāda buga nav ka vnk neko nedarot pazūt kautkas no inventory Acim redzot tu lietoji kadu neatļautu paču vai pielikumu speles klientam elephant (Līdz ar to var serveris nekomonicēt ar klienta datiem izraisot bugu!!! ) elephant Ta pat iesaku nemeeginaat visas zināmās komandas helo ; resperct; /reset utt tas var izraisīt neatgriezenisku manu pazushanu jo serveri nav tadas komandas nodotas atiecigajam uzdevumam kas to apstrādā! Ja sapratat Tad o.k Ja ne --> Cik var stāstīt palīdzību tādos gadijumos neuznemas neviens.. janu vienīgi man sirds apziņa sāk mocīt lol! lol! lol! lol! Tā nenotiek!!!
Atpakaļ uz augšu Go down
 
man pazuda zobens (exe arch +13+luck+2%attack+mana
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» pazuda serveris!!

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
DyD Mu Online forum :: DyD Mu Online :: Sūdzības/Complaints-
Pāriet uz: