DyD Mu Online forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Best mu online server
 
SatursLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 Izmeginu varbut kad tieku

Go down 
AutorsZiņojums
Fantasy
Viesis




Izmeginu varbut kad tieku Empty
PostTēma: Izmeginu varbut kad tieku   Izmeginu varbut kad tieku I_icon_minitimeSvētdena Februāris 01, 2009 6:22 am

1. Ka tevi sauc ? -Raimonds Kairišs
2. Cik tev gadu ? -14,5
3. Kadel veelies GM's tiesibas ? (vismaz 2 iemesli ) Padarit mu popularaku jo patik serveris. 2.kadreiz but arii gm.Zinu ka es to varesu
4. Kadel mums tev dot GM's tiesibas ? (vismaz 2 iemesli )Palidzeshu Saprotos ar citiem gm ir man bijis serveris(uz 3 dienam) speleju mu gandiz 5 gadus ,esu teicamnieks klaseee savaa, pc urbis loti labi parzinu iekshas esmu biezi online Atpazistu 4iterus jo pagajusho gadu biju tads (nav prikols but 4iterim )Visbeidzo ES palidzeshu.ESu spelejis ari daudzmu diezgan daudz pat loti taja skaita global
5. Pastasti par sevi .Ko tur daudz Dzivoju ar mati Sencis Aizvacas uz dobeli pie milakas alimentus nebleko /sudzam sho tiesa viss ok tas ta provati Esmu klases teicamnieks 4 gadus pec kartas
6. Zini Gm's komandas ?? Zinu/Nezinu nezinu-uzinashu man duuudinja labs 4oms
7. Kādas valodas tu maki ? Krievu Anglu Latvieshu Latgaļu / Pupinu ;D
8. Tavs chara NIKS ? Fantasy
9. Pēc tavam domam ka tu vari mums palidzet serveri ? Ko es vispar varu domaat vissadi rikoshu qestus rikosos ka vajg iespejams taisishu atteleu un video pamacibas Ja bus vajadzigs saskana ar citiem veikšu dazas reformas un pielikumus likumos noteikumos es izlasijis noteikumus te daudz kas trukst vel .
Atpakaļ uz augšu Go down
fantasy
Viesis




Izmeginu varbut kad tieku Empty
PostTēma: Re: Izmeginu varbut kad tieku   Izmeginu varbut kad tieku I_icon_minitimeSvētdena Februāris 01, 2009 6:25 am

aizmirsu pateikt nekad nekad nesmu DABUJIS BAN NEDZ WARN
Atpakaļ uz augšu Go down
 
Izmeginu varbut kad tieku
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
DyD Mu Online forum :: DyD Mu Online :: Pieteikumi uz GM-
Pāriet uz: